همسفرسفربین

مجله گردشگری

عجیب ترین جاذبه های گردشگری کانادا

نوشته شده توسط : سمانه نادری در تاریخ : پنجشنبه ۱۱ دی ۱۳۴۸

عجایب هفتگانه کانادا


کشور کانادا دارای مکان های بسیار زیبا و جذاب است که هر ساله گردشگران تور کانادا برای دیدن عجایت هفتگانه کانادا به کشور کانادا سفر می کنند. طبیعت بسیار بکر کشورکانادا که تلفیقی از جنگل ، برف ، دریاچه و دریا است باعث شده هر ساله بازدید کننده های بسیاری به این کشور بیایند. سفربین می خواهد هفت جاذبه گردشگری مهم کشور کانادا را که کانادا با آنها شناخته شده است را برای شما توضیح دهد پس در ادامه با سفربین همراه شوید.
رشته کوه های راکی
کو های راکی با داشتن فضای بسیار زیبا و دیدنی منطقه ای بسیار عالی برای کوه نوردی ، اسکی ، پیاده روی و دوچرخه سواری کوهستان و مکانی بسیار آرامش بخش برای شما گردشگران تور کانادا محصوب می شود. در ارتفاعات کوه راکی شما می توانید یخچال های طبیعی ، آبشار ، دریاچه و غارهای طبیعی، که درون این غارها فسیل های از حیوانات ما قبل تاریخ را ببینید.

 

عجایب هفتگانه کانادا


شهر قدیمی کبک
شهر کبک در قرن هفده میلادی توسط یک کاشف فرانسوی ساخته شده است . در حال حاضر این شهر دارای بناهای بسیار قدیمی و بسیار زیبا است که به صورت گسترده ای در تمام شهر قابل رویت است . سبک های معماری هر ساختمان با ساختمان دیگر منحصر به فرد است و با دیگری کاملا فرق می کند.

 

عجایب هفتگانه کانادا


کانو
کانوها بخش جدا نشدنی کشور کانادا محسوب می شود. کانو یک شناور چوبی بسیار قدیمی برای حمل و نقل مسافران تور کانادا کاربرد دارد. تنها وسیله ای که گردشگران تور کانادا را با زیبای های کانادا و با آرامش کامل نشان می دهد همین قایق کانو است.

 

عجایب هفتگانه کانادا


آسمان مزرعه های کانادا
یکی دیگر از مناظر فوق العاده کشور کانادا، مزارع ها و دشت های بسیار زیبا کشور کانادا می باشد که هر کس را مسحور خود می کند. دشت های بسیار وسیع که از وسط آن رودخانه هایی عبور می کنند و گل های رنگارنگ وبسیار زیبا در این دشت که همگی زیر آسمان آبی قراردارد.

 

عجایب هفتگانه کانادا


آبشار نیاگارا
یکی دیگر از عجایب هفتگانه کانادا آبشار نیاگارا است . نام دیگر این آبشار ، ابشار نعل اسبی است . این آبشار بزرگترین آبشار در جهان است که نیمی از این آبشار به آمریکا و نیمی دیگر به کانادا تعلق دارد.

 

عجایب هفتگانه کانادا


موزه پیر 21
پیر 21 یکی از موزه های کلی مهاجرت کننده به کاناداست که در شهر هالیفاکس قرار دارد. این ساختمان روزی محل ورود مهاجران و سربازانی بوده که بعد از پیاده شدن از کشتی ها وارد این ساختمان می شدند. به همین سبب این موزه برای کسانی که علاقه به تاریخ و گذشته دارند کاملا مناسب است.

 

عجایب هفتگانه کانادا


خانه اسکیموها
خانه برفی یا ایگلوها که توسط اسکیموها در قطب شمال ساخته می شود . دارای عایق های بسیار پیچیده ای است . مهندسی و ساخت این خانه های برفی انقدر پیچیده و سخت است که جزو آثار دستی این کشور محسوب می شود و توریستان برای دیدن این خانه های برفی به این مکان می آیند. اسکیموها در ساخت این خانه ها از یخ و استخوان نهنگ برای محکم کردن این خانه استفاده می کنند.

 

عجایب هفتگانه کانادا

 

-------------------------------

گرداوری و تنظیم : سفربین

مطالب پیشنهادی:

تبلیغات

    www.safarbin.ir www.safarbin.ir www.safarbin.ir www.safarbin.ir

کلمات کلیدی

تخفیفات ویژه !     تا 30% تخفیف بگیرید فقط با ثبت ایمیل و شماره موبایل

ثبـت نام