همسفرسفربین

مجله گردشگری

ساحل زلاتنی رت معروف ترین ساحل اروپا

نوشته شده توسط : سمانه نادری در تاریخ : پنجشنبه ۱۱ دی ۱۳۴۸

ساحل زلاتنی رت خاص ترین ساحل دریای آدریاتیک


 اگر شما در جستجوی ساحلی بدیع برای گردش می باشید سفربین به شما پیشنهاد می کند که اینجا را هرگز از دست ندید چراکه تعداد خیلی نادری از جزیره با شکل و شمایل خاص وجود دارد. این ساحل با نام شاخ طلایی شناخته می شود و توانایی تغییر شکل نیز دارد و برطبق جهت وزش باد شکلش تغییر می کند! این ساحل واقعا شکل خاصی دارد و گردشگران زیادی تنها برای اینکه فرم های مختلفش را ببینند به اینجا می آیند. زلاتنی رت خاص ترین ساحل دریای آدریاتیک در کرواسی محسوب می شود. پس پیشنهاد می کنیم که در تعطیلات نوروز 97 حتما سفر تور اروپا ، به خصوص ساحل زلاتنی رت کرواسی را فراموش نکنید.  

 

ساحل زلاتنی رت خاص ترین ساحل دریای آدریاتیک


ساحل زلاتنی رَت یا دماغه یا شاخ طلایی جز معروف ترین سواحل اروپا می باشد و یکی از جاذبه های توریستی کشور کرواسی می باشد. این ساحل کوچک که تنها پانصد و سی متر آن به سمت آب‌های شفاف و کریستالی دریای آدریاتیک گسترده شده و ساحل باریک سنگ ریزه های سفید می باشد.

 

ساحل زلاتنی رت خاص ترین ساحل دریای آدریاتیک


این ساحل در نزدیکی شهر بل ، در ساحل جنوبی جزیره برک قرار دارد. این نقطه‌ی دیدنی بازدید کنندگان فراوانی را به سوی خود جذب می‌کند که مایلند از گرمای خورشید لذت برده، به آب تنی در آب‌های خنک ساحلی پرداخته و با ورزش‌های آبی سرگرم شوند.
این نقطه از ساحل زلاتنی رت همچنین به عنوان مکانی مناسب برای موج سواری با تخته و بادبان به شهرت رسیده است. این ساحل شگفت انگیزبا جزر و مد و جریانات باد تغییر می کند. در سال 2009 ، این ساحل به عنوان ده ساحل برتر در جهان نامگذاری شد.

 

ساحل زلاتنی رت خاص ترین ساحل دریای آدریاتیک


بادهایی که از سمت دریای آدریاتیک به ساحل زلاتنی رت میرسند باعث ایجاد موج‌هایی بزرگ و بلند می شوند که موج سواران میتوانند از آن‌ها استفاده کنند. همچنین آفتاب خوب و گرم این ساحل باعث ایجاد محیطی بسیار خوب و ایده آل برای کسانی است که آفتاب میگیرند شده است. استراحت در این ساحل نیز حس خوبی را به فرد به واسطه نسیم گرم و ملایم به همراه رایحه دریا القا میکند و خستگی را از بدن بیرون میکند.

 

ساحل زلاتنی رت خاص ترین ساحل دریای آدریاتیک


امکانات ساحل زلاتنی رت
این ساحل به تخت‌های آفتاب، چتر و قایق‌های پدالی مجهز گشته است که با اجاره آن‌ها میتوانید اوقات خوشی را برای خود در این ساحل بسازید. وجود درختان سرسبز و جنگل‌های انبوه در کنار خط ساحلی منظره را دوچندان زیبا کرده است. این جزیره در نیمه تابستان گردشگران بیشتری را به خود جذب میکند و شما نیز میتوانید در ماه‌های مرداد و مهر به آنجا سفری داشته باشید تا هم با ازدحام جمعیت کمتری مواجه شوید و هم از آب و هوای گرم آن لذت ببرید.

 

ساحل زلاتنی رت خاص ترین ساحل دریای آدریاتیک

 

----------------------------

گردآوری و تنظیم : سفربین

مطالب پیشنهادی : بهشت گمشده اروپا  * پربازدیدترین کشورهای اروپایی * پارک ساحلی هیتاچی ژاپن

تبلیغات

    www.safarbin.ir www.safarbin.ir www.safarbin.ir www.safarbin.ir

کلمات کلیدی

تخفیفات ویژه !     تا 30% تخفیف بگیرید فقط با ثبت ایمیل و شماره موبایل

ثبـت نام