همسفرسفربین

مجله گردشگری

جزایر تورکس و کایکوس

نوشته شده توسط : سمانه نادری در تاریخ : پنجشنبه ۱۱ دی ۱۳۴۸

جزایر تورکس و کایکوس لوکس ترین جزیره اقیانوس اطلس


جزایر تورکس و کایکوس در اقیانوس اطلس و در غرب کشور کوبا قرار دارد و از طبیعت زیبا و بکری برخوردار است. در سال ۱۶۷۸ میلادی اولین مهاجران توراروپایی وارد جزایر تورکس و کایکوس شدند. مساحت جزایر تورکس و کایکوس چهارصد و هفده کیلومتر مربع و جمعیت آن نزدیک به بیست و دو هزار نفر می‌باشد. نژاد اکثر مردم جزایر تورکس و کایکوس، سیاه و ده درصد نیز دورگه، اروپایی و آمریکای شمالی هستند.

 

جزایر تورکس و کایکوس لوکس ترین جزیره اقیانوس اطلس


جزایر تورکس و کایکوس نیز مانند سایر جزایر زیبای دیگر از تفریحات مشابهی ازجمله تفریحات آبی و خوشگذرانی های مطلق و ممتد برخوردار است. این جزیره همیشه گرم و آفتابی با آب و هوایی معتدل و ملایم می باشد.

 

جزایر تورکس و کایکوس لوکس ترین جزیره اقیانوس اطلس


جزایر تورکس و کایکوس از ۴۰چهل جزیره مختلف تشکیل شده است که تنها هشت جزیره آن مسکونی است. از مهمترین جزایر تورک و کایکوس می‌توان به گراند تورک ، ساوت تورک ، میدل تورک ، ایست تورک ، نورت تورک ، پروویدنشیالز  و وست تورک اشاره کرد.  در این جزایر تجربه منحصر به فردی از تفریح های مختلف می توانید داشته باشید. و علاوه بر آن در این جزیره خدمات خاصی برای برگزاری مراسم ازدواج ارائه می شود. و سالانه تعداد زیادی از مردم جهان، مراسم ازدواج خود را در اینجا برگزار می کنند.

 

جزایر تورکس و کایکوس لوکس ترین جزیره اقیانوس اطلس


طیف وسیعی از امکانات، از جمله کشتی های تفریحی کروز، هتل های مجلل و وسائل تفریحی، جزایر تورکس و کایکوس را مکانی خاص برای تفریح مطلق نموده است. کسب و کار جمعیت اندک ساکن در این جزایر نیز دقیقا خدمت رسانی به مسافران است.
مناطق بکر ساحلی، جنگل های سرسبز، غارهای عجیب و غریب منطقه کارائیت و… تنها بخشی از روایت طبیعت این منطقه است.
از مهمترین صادرات جزایر تورک و کایکوس می‌توان به خرچنگ، صدف و ذرت و حبوبات اشاره کرد. صنعت تولید نمک و توریسم و بانکداری نیز از عمده صنایع در جزایر تورک و کایکوس محسوب می‌شود.

 

جزایر تورکس و کایکوس لوکس ترین جزیره اقیانوس اطلس


در جزایر تورکس و کایکوس می توانید در لوکس ترین و زیباترین هتل ها اقامت داشته باشید و لذت کافی راببرید. پس سفربین به شما پیشنهاد می دهد که برای تعطیلات نوروز 97 حتما جزایر تورکس و کایکوس را در لیست برنامه های خود قرار دهید و با یک تور خارجی سفری دلپذیر داشته باشید.

 

جزایر تورکس و کایکوس لوکس ترین جزیره اقیانوس اطلس

 

------------------------------

گردآوری و تنظیم : سفربین

مطالب پیشنهادی : جزیره آشوراده کجاست؟  * جزیره موریس بهشتی روی زمین  * جزایر برمودا رویایی ترین مقاصد گردشگری

تبلیغات

    www.safarbin.ir www.safarbin.ir www.safarbin.ir www.safarbin.ir

کلمات کلیدی

تخفیفات ویژه !     تا 30% تخفیف بگیرید فقط با ثبت ایمیل و شماره موبایل

ثبـت نام