همسفرسفربین

مجله گردشگری

شیک ترین و مدرن ترین بوتیک های وین

نوشته شده توسط : سمانه نادری در تاریخ : پنجشنبه ۱۱ دی ۱۳۴۸

خریدی متفاوت در بوتیک های وین


طرفداران مد می توانند در سفر خود به وین در اتریش از بوتیک های فشن متنوعی بازدید کنند و بهترین خرید را در سفر خود انجام بدهند و اوقات به یادماندنی را برای خود رقم بزنند.
مغازه های متعددی در وین اتریش یافت می شود که گالری های فشن، طرفداران خاص خود را دارد. سفربین در این مقاله قصد دارد بوتیک های فشن وین اتریش را به شما معرفی کند تا با خرید لباس های جدید، کمد لباس تان را حال و هوای دیگری بدهید.

کاف هاوس وال
کاوف هاوس وال در یکی از زیباترین مناطق وین ، نوی بائو، قرار گرفته است که در مسیر سبک آونگارد قدم برمی دارد. مالک این فروشگاه، بیست سال قبل این محل را افتتاح کرد که در آن زمان علاوه بر فروش لباس، آرایشگاه نیز بود. اما در حال حاضر فقط به فشن اختصاص دارد و هنر برخی از طراحان معروف و چهره های جدید را عرضه می کند. فضای داخلی مرتب و شیکی دارد که شامل سطوح براق و خطوط دقیق است.

 

خریدی متفاوت در بوتیک های وین


بوتیک ناخبارین
بوتیک ناخبارین  در خیابان گومپندورفر ، در نزدیک منطقه شش قرار دارد که در میان فروشگاه ها و کافه های متعدد این محل، به عنوان یک بوتیک باکلاس و ساده خودنمایی می کند. انواع و اقسام لباس زنانه و اکسسوری از اقلام این فروشگاه است، پس اگر به دنبال لباسی جدید برای یک مهمانی خاص هستید، بویتک ناخبارین وین را از دست ندهید.

 

خریدی متفاوت در بوتیک های وین


بوتیک اونیکاتِسِن
بوتیک زیبای اونیکاتسن ، طراحی فوق العاده ای دارد که به محض عبور از جلوی آن، بی شک دل تان می خواهد که به داخل آن سر بزنید. علاوه بر طراحی های قدیمی، شاهد مدل های معاصر نیز خواهید بود. اکسسوری های جذابی نیز در این محل وجود دارد که از بهترین کیفیت برخوردار بوده و با وسواس گلچین شده اند.

 

خریدی متفاوت در بوتیک های وین


بوتیک بورگاسه ۲۴
بوتیک شیک و مدرن بورگاسه ۲۴  به عرضه ی مد قدیمی وین پرداخته است. فضای داخلی آن به زیبایی طراحی شده که شامل مبلمان باکلاس و درختان نخل می شود؛ این فروشگاه فوق العاده فقط لباس های خاص و زیبا را عرضه می کند که تزیینات جانبی زیادی هم ندارند. مشتریان این بوتیک قطعا می توانند لباس منحصربه فردی را پیدا کنند. در کافه این محل نیز با صرف یک فنجان چای از خود پذیرایی کنید.

 

خریدی متفاوت در بوتیک های وین


بوتیک وی باندیتس
بوتیک وی باندیتس تلفیقی از فشن کره جنوبی و اسکاندیناوی را به مشتریان خود ارائه می کند و قیمت های آن نیز سرسام آور نیست. بوتیک وی باندیتس در خیابان شلوغ نویبائو گاسه  قرار دارد و لباس آقایان و بانوان را عرضه می کند. در کنار فروش لباس، طیف گسترده ای از هدایا و اکسسوری نظیر کتاب، کوله پشتی و... را نیز به فروش می رساند.

 

---------------------------

گردآوری و تنظیم : سفربین

مطالب پیشنهادی : بزرگترین مراکز خرید دنیا  * بهترین مراکز خرید مالزی *

پارک گرونر اتریش  * غار ایس ریزن ولت اتریش

 

تبلیغات

    www.safarbin.ir www.safarbin.ir www.safarbin.ir www.safarbin.ir

کلمات کلیدی

تخفیفات ویژه !     تا 30% تخفیف بگیرید فقط با ثبت ایمیل و شماره موبایل

ثبـت نام